• Warkocz otulacz do łóżeczka - ochraniacz na szczebelki

Otulacze do łóżeczka to niezbędny element w pokoju dziecięcym. Miękkie i milutkie w dotyku zabezpieczają delikatną skórę maluszka przed otarciami i urazami, które mogą powstać w wyniku nadmiernego ruchu niemowlaka w łóżeczku. Ochraniacze na szczebelki niezbędne będą zarówno na początkowym etapie życia Urwisa, jak również nieco później, kiedy zaczyna stawiać pierwsze kroki. Praktycznym i jednocześnie atrakcyjnym dodatkiem okaże się otulacz w postaci warkocza do łóżeczka.

Warkocz do łóżeczka - otulacz w ciekawej formie

Ochraniacz do łóżeczka w formie warkocza sprawdza się znakomicie. Można go łatwo założyć na szczebelki, dzięki czemu dobrze spełni swoją funkcję zabezpieczającą. To także dodatek atrakcyjny wizualnie, który może stanowić ciekawą ozdobę. Warkocze do łóżeczka dostępne są w różnych kolorach, a wśród nich dominują zwłaszcza odcienie pastelowe. Standardowa długość warkocza do łóżeczka to 200 cm. Taka długość pozwoli zabezpieczyć szczebelki i zapewnić maluchowi swobodny ruch.

Kiedy kupić otulacz do łóżeczka?

W pierwszym etapie życia Urwisa otulacz do łóżeczka nie będzie potrzebny. Maluch nie wykonuje jeszcze zbyt wielu ruchów i śpi w takiej pozycji, w której rodzic położy go do łóżeczka. Wszystko zaczyna się jednak zmieniać z czasem, kiedy dziecko podrośnie i zaczyna siadać, kręci się, a w późniejszym etapie próbuje również podnosić się i wstawać. Podczas tych wszystkich czynności nierzadko łapie za szczebelki łóżka. Właśnie dlatego warto je zabezpieczyć.

Warkocz do łóżeczka to doskonały amortyzator upadków. Sprawia, że wiercący się maluch nie uderzy o twardą powierzchnię szczebelków. Co więcej, ochraniacz do łóżeczka warkocz może pełnić również funkcję dodatkowego otulacza, zapewniając maluchowi komfort cieplny.

Jaki ochraniacz na szczebelki do łóżeczka wybrać?

Otulacze do łóżeczka powinny być starannie uszyte, co przełoży się na ich wysoką trwałość. Jednocześnie ważne jest, aby były przyjemne w dotyku i łatwe w montażu. Estetyka także ma znaczenie. Warkocz do łóżeczka może stać się dodatkową ozdobą, która stanowi świetną dekorację pokoju dziecięcego.

Wysokiej jakości otulacze do łóżeczka w formie warkocza dostępne są w naszym sklepie internetowym. Sklep e-urwis.pl to miejsce, gdzie znajdziesz wysokiej jakości zabawki i artykuły dziecięce dostosowane do wieku i potrzeb malucha. Nie zabraknie u nas także praktycznych i estetycznych otulaczy do łóżeczka. Zapewniamy różne wzory, kolory i rozmiary.