• Zabawki do kąpieli dla dzieci

Twój Urwis uwielbia długie kąpiele? A może wieczorny rytuał nie kojarzy mu się zbyt przyjemnie? W jednej i w drugiej sytuacji rozwiązaniem okażą się zabawki do kąpieli! Na eUrwis.pl znajdziesz atrakcyjne zabawki do wanny, które umilą każdą kąpiel! Oferujemy również zabawki do wody, które wykorzystać można w dmuchanym basenie. Sprawdź, co przygotowaliśmy!

Zabawki do wanny - przepis na przyjemną kąpiel

Zabawka do kąpieli dla dzieci sprawdzi się w każdym wieku! Chętnie sięgają po nią maluchy, jak również nieco starsze dzieci. Zabawka do kąpieli dla niemowlaka to najczęściej gumowa kaczuszka. Ale to nie jedyny wybór - zdecydowanie ciekawsze okażą się zabawki do wanny nakręcane. Nie lada rozrywkę dostarczy także generator baniek piany. Dzięki niemu kąpiel zamieni się w prawdziwą frajdę. 

A czy wiesz, że w wannie układać można puzzle? Wystarczy sięgnąć po te w wersji piankowej! Zabawki do kąpieli zapewniają mnóstwo możliwości. Wykorzystaj je i zamień codzienny obowiązek w prawdziwą przygodę.

Zabawki do kąpieli dla dziewczynki i dla chłopca

 

Sklep internetowy eUrwis.pl oferuje zabawki do kąpieli dla dziewczynek oraz dla chłopców. Ciekawą propozycją są m.in. kredki zmywalne do kąpieli, jak również zjeżdżalnie i tory wodne. A to wszystko dostępne w niezwykle atrakcyjnych cenach. Odwiedź nasz sklep i zobacz, jak przemienić kąpiel w niesamowitą zabawę! Sięgnij po zabawki do wody, dzięki którym wieczorny rytuał już nigdy nie będzie nudny.